Movies
Ratings
3333- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
3670Rated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Another BirthRated ★ 3.5
The Chronology of WaterRated ★ 2.5
The Voice of Hind RajabRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Never Let Me GoRated ★ 3.5
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.5
Heaven is Still Far AwayRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.0