Titles you rated
YouthRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
On the Basis of SexRated ★ 4.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 2.5
LetoRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 0.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
JobsRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 4.0