Movies
Ratings
21
Escape from AlcatrazRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0