Movies
Ratings
140
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Love So DivineRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
RedRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0