Titles you rated
TwilightRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0