Titles you rated
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Hope SpringsRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0