Movies
Ratings
109
Eye For An EyeRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0- My FatherRated ★ 4.0
- Highway StarRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0