Titles you rated
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Toy Story of Terror!Rated ★ 5.0
Toy Story That Time ForgotRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5