Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The InternRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
EntrapmentRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0