Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0