Movies
Ratings
31
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0