Movies
Ratings
66
The NotebookRated ★ 4.5
Wedding DressRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 1.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0