Movies
Ratings
411
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
By the Grace of GodRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Never Let Me GoRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0