Titles you rated
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0