Movies
Ratings
41
The PunisherRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 4.0
The Towering InfernoRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
ExamRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0