Movies
Ratings
371
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.5
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5