Movies
Ratings
93
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0