Movies
Ratings
409
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
FocusRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 3.0
Flushed AwayRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
The Ant BullyRated ★ 4.0