Titles you rated
The Elephant ManRated ★ 4.0
EternityRated ★ 5.0- ChocolatRated ★ 4.5
Penny Pincher!Rated ★ 3.5
Slack BayRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Great DictatorRated ★ 2.0
CracksRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0
Cezanne and IRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Tale of TalesRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Love & FriendshipRated ★ 3.0
Annie HallRated ★ 2.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 2.5
Things to ComeRated ★ 4.0
April and the Extraordinary WorldRated ★ 2.5
My Golden DaysRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0