Titles you rated
Robin HoodRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.0
xXxRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0