Movies
Ratings
35
The Classified FileRated ★ 3.0
Intimate EnemiesRated ★ 1.0
HerRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5