Movies
Ratings
197
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Lars and the Real GirlRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 5.0
AustenlandRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
APT.Rated ★ 2.5
The FivesRated ★ 3.0