Movies
Ratings
169
AladdinRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5