Movies
Ratings
34
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Cruel Winter BluesRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0