Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0