Movies
Ratings
208
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The KingRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5