Titles you rated
ChappieRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 2.0
The Science of SleepRated ★ 2.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Shinjuku IncidentRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0