Movies
Ratings
139
ShooterRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Home Alone 4Rated ★ 3.0
Asterix & Obelix Take on CaesarRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5