Movies
Ratings
32
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 1.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0