Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0