Titles you rated
ThirstRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0