Movies
Ratings
39
CloserRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
UpRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5