Titles you rated
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Hill of FreedomRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5