Movies
Ratings
131
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0