Movies
Ratings
136
Gone GirlRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5