Titles you rated
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.5