Titles you rated
The HostRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 0.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Love So DivineRated ★ 2.0
The TownRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.5