Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Another EarthRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0