Titles you rated
Flight of the PhoenixRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0