Titles you rated
BumblebeeRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0