Titles you rated
The DescentRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0