Movies
Ratings
198
The RevenantRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5