Movies
Ratings
268
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 1.0
Cheaper by the DozenRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
BeethovenRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
Blood RainRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
HanbandoRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 3.0