Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0