Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Great DictatorRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Dead Man WalkingRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
BeginnersRated ★ 3.0
DevilRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
YamakasiRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0