Movies
Ratings
35
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
If You Were MeRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
SingRated ★ 2.5
20,000 Leagues Under the SeaRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.0
TrioRated ★ 1.5
The Moon Is... the Sun's DreamRated ★ 1.5- HeroRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
5 to 7Rated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0