Titles you rated
Fallen AngelsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
Under the Open SkyRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
Midnight ExpressRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0