Movies
Ratings
122
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.5
HugoRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
JackieRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Another Happy DayRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5