Movies
Ratings
18
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0