Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.0